Trener Łukasz Gałuszka

Tester, kierownik testów i trener z zakresu testowania.

Swoją karierę związał z branżą telekomunikacyjną i bankową. Testowanie zaczynał od telefonów komórkowych i sieci telekomunikacyjnych. Obecnie pracuje przy testach hurtowni danych dla aplikacji bankowych. Na co dzień dba o najwyższą możliwą jakość kolejnych wersji wytwarzanego oprogramowania. Certyfikowany Scrum Master, lider zespołu utrzymania oprogramowania i przede wszystkim tester.

Trener z zakresu testowania. Uzyskał akredytację Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych do prowadzenia szkoleń ISTQB Poziomu Podstawowego.
 

Wolontariusz i członek komisji sędziowskiej na Mistrzostwach Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup.

Starszy inżynier testów w firmie Kainos. Od 6 lat zajmuje się testowaniem oprogramowania z naciskiem na tworzenie, utrzymywanie i ulepszanie testów automatycznych. Swoje doświadczenie zdobywał w wielu różnych firmach i projektach realizowanych dla takich branż jak logistyka, aeronautyka czy HR.

Od 3 lat, jako trener, chętnie dzieli się swoją wiedzą pomagając osobom z różnych branż wkroczyć w świat IT jako testerzy bądź programiści. Prowadzi zajęcia z zakresu podstaw programowania w Javie, technik testów automatycznych, nowoczesnych podejść w testowaniu jak TDD czy BDD. Dba o dobrą atmosferę nauki  i zawsze upewnia się, że wszyscy 'znajdują się na tej samej stronie'.

Posiadane certyfikaty:

  • ISTQB® Poziom Podstawowy
  • ISTQB ®  Poziom Zaawansowany- Techniczny Analityk Testów  – Test Manager
  • ISTQB ® Poziom Zaawansowany –  Analityk Testów
  • Certyfikowany Scrum Master PSM-1

Posiadane akredytacje: 

  • Akredytowany Trener – ISTQB® Poziom Podstawowy

Raty PayU

Chcesz wiedzieć co się dzieje na EDU?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na bieżąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.