Trener Ouail Abroun

Ouail Abroun, inżynier oprogramowania i doktor nauk informatycznych (analiza danych), z ponad 10-letnim doświadczeniem. Ouail specjalizuje się głównie w technologiach związanych z Microsoft Dot Net (rozwój i testowanie C#/ASP.NET) .

Od 2016 roku pracuje dla międzynarodowej firmy Fintech, jako programista Dot net, gdzie obecnie jest technicznym kierownikiem działu Quality Assurance i odpowiada za budowanie frameworków automatyzacji, tworzenie strategii testowych, coaching najlepszych praktyk i technik ułatwiających testy automatyczne, testowanie obciążenia i stosowanie zasad Agile Quality Assurance. Dodatkowo jest członkiem społeczności ekspertów Data Intelligence w tej samej firmie.

Ouail prowadził wcześniej zajęcia na uniwersytetach w Maroku (ucząc zasad programowania obiektowego, wizji komputerowej i cyfrowego przetwarzania obrazu), a także nadzorował projekty dyplomowe.

Udostępnianie informacji i nauka poprzez coaching to jedna z jego pasji. Interesuje się zapewnieniem jakości oprogramowania, tworzeniem oprogramowania, uczeniem maszynowym, sztuczną inteligencją i technologią Blockchain.

Prywatnie, od 5 lat wraz z żoną mieszka i pracuje w Brukseli.

Raty PayU

Chcesz wiedzieć co się dzieje na EDU?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na bieżąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.