EDU to miejsce stworzone po to, aby pomóc Ci lepiej przygotować się do szkoleń dostarczanych przez testerzy.pl oraz ITtraining, a także do egzaminów, m.in. ISTQB®, IREB®, IQBBA, IBUQ. Naszym priorytetem są szkolenia prowadzone przez trenerów. Dostarczamy do nich dodatkowe materiały, które uzupełniają wiedzę i pozwalają nią lepiej zarządzać również po szkoleniu.

EDU to materiały szkoleniowe, mechanizm zbierania oczekiwań szkoleniowych, mechanizm komunikacji z trenerem stanowiący wsparcie poszkoleniowe, system powiadomień PRZED i PO szkoleniu. Szkolenie nie jest już kilkudniowym wydarzeniem. Kupując je raz otrzymujesz dożywotnie wsparcie służące utrzymaniu i rozwijaniu otrzymanej podczas szkolenia wiedzy.

EDU jest rozwinięciem pojęcia blended learning (B-learning), czyli zintegrowanej metody kształcenia, która łączy tradycyjne metody nauki (bezpośredni kontakt z prowadzącym) z aktywnościami prowadzonymi zdalnie przy pomocy komputera (M-learning). Metoda ta cechuje się dużą skutecznością, ponieważ pozwala na elastyczny sposób budowania szkolenia z uwzględnieniem celów, tematyki i specyfiki branży oraz grupy uczestników. Zaletą B-learningu jest możliwość stosowania zdalnych jak i bezpośrednich form aktywizacji szkolących się oraz wspólnej pracy on-line trenera i uczniów [za Wikipedią].

Proponowana przez nas metoda jest pierwszą tego rodzaju usługą w Polsce i jest całościowo uwzględniona w kosztach szkolenia. Nie trzeba za nią dodatkowo płacić!

* * * * * * *

Nasze szkolenia to ciągle szkolenia prowadzone przez trenera, spotkania na żywo z osobami, które posiadając wiedzę potrafią tę wiedzę skutecznie przekazać. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę testerzy.pl i ITtraining.pl.

W metodzie EDU trener pozbiera przed szkoleniem Twoje wymagania (jeśli tylko chcesz je przekazać). Po szkoleniu będzie dostępny, aby odpowiedzieć na Twoje pytania z zakresu szkolenia (dla wybranych szkoleń).

* * * * * * *

EDU to materiały szkoleniowe zawsze w najbardziej aktualnej wersji.

Część materiałów na platformie EDU dostępna jest dla wszystkich bez względu na to, czy uczestniczą w naszych szkolenia czy też nie. Aby móc z nich korzystać nie jest wymagana rejestracja. Znajdziesz tu materiały edukacyjne, ćwiczenia, przykładowe egzaminy.

Materiały trudniejsze do zdobycia lub też wymagające od nas ich przygotowania dostępne są dla osób zalogowanych.

Jeśli natomiast uczestniczyłeś bądź będziesz uczestniczył w szkoleniach organizowanych przez testerzy.pl lub ITtraining, masz prawo do dodatkowych materiałów. Wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie i skontaktujesz, w celu otrzymania do nich dostępu. Dzięki temu będziesz mógł lepiej przygotować się do szkolenia oraz otrzymać dodatkowe materiały po jego zakończeniu.

Materiały, które otrzymasz do szkolenia otrzymujesz na ZAWSZE w najnowszej wersji! Poinformujemy Cię o aktualizacjach. Otrzymasz również informacje o wszystkich nowych materiałach, które pojawią się po Twoim szkoleniu.

* * * * * * *

System wewnętrznych powiadomień poinformuje Cię o najnowszych wersjach materiałów. Dowiesz się o zmianach i aktualizacjach w szkoleniach i egzaminach. Nie musisz pilnować czy coś się zmienia. My Cię o tym poinformujemy.

EDU to również miejsce, które dostarczy Ci wszystkich informacji na temat Twojego szkolenia bez względu na to gdzie jesteś. Jeśli tylko masz dostęp do sieci na komputerze, telefonie, tablecie (responsive design) sprawdzisz aktualne informacje o szkoleniu oraz skorzystasz z materiałów szkoleniowych.

Masz pytania dotyczące funkcjonowania EDU? Napisz do nas.

Raty PayU

Chcesz wiedzieć co się dzieje na EDU?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na bieżąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.