Szkolenie "ISTQB® Technical Test Analyst - Advanced Level"

Szkolenie certyfikowane

Szkolenie przeznaczone jest dla technicznych analityków testów (Technical Test Analyst) posiadających certyfikat ISTQB® Poziomu Podstawowego (Foundation Level). Szkolenie wymaga doświadczenia zawodowego i wiedzy z zakresu zarządzania testami w organizacji.

 

Przygotowanie do egzaminu ISTQB® to merytoryczna baza, która otwiera drogę do uzyskania najbardziej rozpoznawalnego w świecie IT certyfikatu i kontynuacji wybranej ścieżki kariery.

 

Tematyka

  1. Introduction
  2. The Technical Test Analyst's Tasks in Risk-Based Testing
  3. Structure-Based Testing
  4. Analytical Techniques
  5. Quality Characteristics for Technical Testing
  6. Reviews
  7. Test Tools and Automation.

 

Umiejętności słuchaczy przed

Uczestnicy szkolenia planujący podejście do egzaminu ISTQB® Poziomu Zaawnasowanego (Advanced Level) powinni posiadać certyfikat ISTQB® Certyfikowany Tester Poziomu Podstawowego (ISTQB® Certified Tester Foundation Level). Jest to warunek konieczny podejścia do egzaminu.

 

Umiejętności słuchaczy po szkoleniu

Szkolenie to zapewnia odpowiednie przygotowanie i umożliwia zdobycie certyfikatu ISTQB® Certyfikowany Techniczny Analityk Testowy (ISTQB® Certified Tester Advanced Level - Technical Test Analyst)W cenie szkolenia istnieje możliwość napisania egzaminu próbnego w formacie zbliżonym do egzaminu ISTQB®.

 

Metoda

Szkolenie jest teorią testowania oprogramowania, którą trener odnosi do praktyki uczestników szkolenia. Dzięki temu materiał jest dużo łatwiejszy w przyswojeniu. Prowadzący: jedynie praktycy o umiejętnościach mentorskich i coachingowych. Teoretyków brak.

Dodatkowo zapewniamy wsparcie trenera PRZED i PO szkoleniu.

 

Materiały

Chcesz wiedzieć co się dzieje na EDU?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na bieżąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.