Szkolenie "ISTQB Poziom Zaawansowany - Techniczny Analityk Testów"

Szkolenie certyfikowane

Szkolenie ISTQB Certyfikowany Tester - Techniczny Analityk Testów na Poziomie Zaawansowanym na platformie EDU to połączenie szkolenia na żywo prowadzonego przez trenera z zestawem materiałów elektronicznych. Pomagają one przygotować się do szkolenia [etap PRZED], udziału w szkoleniu [etap W TRAKCIE] i późniejszego utrzymania wiedzy [etap PO].

Oddajemy w Wasze ręce zestaw rekomendowanych jak i opcjonalnych materiałów przydatnych zarówno w procesie uczenia się jak i późniejszego zdania egzaminu ISTQB Poziomu Zaawansowanego Techniczny Analityk Testów.

W naszym modelu rekomendujemy zapoznanie się z Sylabusem oraz Słownikiem przed szkoleniem. Dzięki temu podczas szkolenia prowadzonego przez ITtraining trener może skoncentrować się na praktycznym opisywaniu zawartości Sylabusa zamiast omawiać suchą teorię. Uczestnicy po szkoleniach w modelu blended wynoszą więcej wiedzy przydatnej w środowisku pracy.

Wśród materiałów znajdują się trudne do znalezienia, lub niedostępne dla innych osób materiały szkoleniowe, które powodują, że uczestnicy przy odrobinie zaangażowania ze szkolenia mogą wyjść z wiedzą, którą uznają za bardzo przydatną i aplikowalną w środowisku pracy.

Po szkoleniu uczestnicy (jeśli wyrażą na to zgodę) będą powiadamiani o wszystkich zmianach w Sylabusie i Słowniku co pozwoli pielęgnować wiedzę w temacie szkolenia. Będziemy również z pewną częstotliwością zachęcać (nieinwazyjnymi komunikatami) do powrotu do materiału szkoleniowego i odświeżenia wiedzy zdobytej na kursie.

Opis szkolenia znajdą Państwo na stronie ITtraining: http://ittraining.pl/szkolenia/zapewnic_jakosc/istqb_advanced_technical_test_analyst

Materiały

Dla zalogowanych

Chcesz wiedzieć co się dzieje na EDU?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na biężąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.