Szkolenie "ISTQB® Poziom Zaawansowany - Analityk Testów"

Szkolenie certyfikowane

Szkolenie przeznaczone jest dla analityków testowych (Test Analyst) posiadających certyfikat ISTQB® Poziomu Podstawowego (Foundation Level). Szkolenie wymaga doświadczenia zawodowego i wiedzy z zakresu zarządzania testami w organizacji. Przygotowanie do egzaminu ISTQB® to merytoryczna baza, która otwiera drogę do uzyskania najbardziej rozpoznawalnego w świecie IT certyfikatu i kontynuacji wybranej ścieżki kariery.

 

Zakres tematyczny

  1. Zadania analityka testów w procesie testowym
  2. Zadania analityka testów w testowaniu opartym na ryzyku
  3. Techniki testowania
  4. Testowanie charakterystyk jakościowych oprogramowania
  5. Przeglądy
  6. Narzędzia testowe i automatyzacja testów

Przed szkoleniem

Uczestnicy szkolenia planujący podejście do egzaminu ISTQB® Poziom Zaawansowany (Advanced Level) powinni posiadać certyfikat ISTQB® Certyfikowany Tester Poziomu Podstawowego (ISTQB® Certified Tester Foundation Level) lub ISEB Foundation in Software Testing. Jest to warunek konieczny podejścia do egzaminu.

 

Metody szkolenia

Szkolenie jest teorią testowania oprogramowania, którą trener odnosi do praktyki uczestników szkolenia. Dzięki temu materiał jest dużo łatwiejszy w przyswojeniu. Prowadzący: jedynie praktycy o umiejętnościach mentorskich i coachingowych. Teoretyków brak.

Dodatkowo zapewniamy wsparcie trenera PRZED i PO szkoleniu.

 

Materiały szkoleniowe

Będąc uczestnikiem szkolenia "ISTQB® Advanced Level – Test Analyst", otrzymasz komplet starannie opracowanych materiałów:

  • materiały w formie elektronicznej.

Po szkoleniu

Szkolenie zapewnia odpowiednie przygotowanie i umożliwia zdobycie certyfikatu ISTQB® Poziom Zaawansowany – Analityk Testowy (ISTQB® Certified Tester Advanced Level – Test Analyst). W cenie szkolenia istnieje możliwość napisania egzaminu próbnego w formacie zbliżonym do egzaminu ISTQB®.

 

 

 

ISTQB Accredited Training Provider ISTQB Accredited Training Material

Materiały

Dla zalogowanych

Chcesz wiedzieć co się dzieje na EDU?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na bieżąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.