Szkolenie "ISTQB Advanced Level - Security Tester"

Szkolenie certyfikowane

Szkolenie ISTQB Advanced Level Security Tester na platformie EDU to połączenie szkolenia na żywo prowadzonego przez trenera z zestawem materiałów elektronicznych. Pomagają one przygotować się do szkolenia [etap PRZED], udziału w szkoleniu [etap W TRAKCIE] i późniejszego utrzymania wiedzy [etap PO].

 

Oddajemy w Wasze ręce zestaw rekomendowanych jak i opcjonalnych materiałów przydatnych zarówno w procesie uczenia się jak i późniejszego zdania egzaminu ISTQB Advanced Level Security Tester.

 

W naszym modelu rekomendujemy zapoznanie się przed szkoleniem z sylabusem. Dzięki temu podczas szkolenia prowadzonego trener może skoncentrować się na praktycznym opisywaniu zawartości sylabusa z materiałów zamiast omawiać suchą teorię. Uczestnicy po szkoleniach w modelu blended wynoszą więcej wiedzy przydatnej w środowisku pracy.

 

Wśród materiałów znajdują się trudne do znalezienia, lub niedostępne dla innych osób materiały szkoleniowe, które powodują, że uczestnicy przy odrobinie zaangażowania ze szkolenia mogą wyjść z wiedzą, którą uznają za bardzo przydatną i aplikowalną w środowisku pracy.

 

Po szkoleniu uczestnicy (jeśli wyrażą na to zgodę) będą powiadamiani o wszystkich zmianach w materiałach, co pozwoli pielęgnować wiedzę w temacie szkolenia. Będziemy również z pewną częstotliwością zachęcać (nieinwazyjnymi komunikatami) do powrotu do materiału szkoleniowego i odświeżenia wiedzy zdobytej na kursie.

Materiały

Chcesz wiedzieć co się dzieje na EDU?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na biężąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.