Szkolenie "Selenium - narzędzia do automatyzacji testowania dla średnio zaawansowanych"

Szkolenie praktyczne

Szkolenie "Selenium - narzędzia do automatyzacji testowania dla średnio zaawansowanych" na platformie EDU to połączenie szkolenia na żywo prowadzonego przez trenera z zestawem materiałów elektronicznych. Pomagają one przygotować się do szkolenia [etap PRZED], udziału w szkoleniu [etap W TRAKCIE] i późniejszego utrzymania wiedzy [etap PO].

 

Oddajemy w Wasze ręce zestaw rekomendowanych oraz opcjonalnych materiałów przydatnych w procesie uczenia się.

 

W naszym modelu rekomendujemy zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi przed szkoleniem. Dzięki temu podczas szkolenia prowadzonego przez testerzy.pl trener może skoncentrować się na praktycznym aspekcie agendy. Uczestnicy po szkoleniach modelu blended learning wynoszą więcej wiedzy przydatnej w środowisku pracy.

 

Wśród materiałów znajdują się trudne do znalezienia lub niedostępne dla innych osób materiały szkoleniowe, które powodują, że uczestnicy przy odrobinie zaangażowania ze szkolenia mogą wyjść z wiedzą, którą uznają za bardzo przydatną i aplikowalną w środowisku pracy.

 

Po szkoleniu uczestnicy (jeśli wyrażą na to zgodę) będą powiadamiani o wszystkich zmianach w materiałach szkoleniowych, co pozwoli pielęgnować wiedzę w temacie szkolenia. Będziemy również z pewną częstotliwością zachęcać (nieinwazyjnymi komunikatami) do powrotu do materiału szkoleniowego i odświeżenia wiedzy zdobytej na kursie.

 

Opis szkolenia znajdą Państwo na stronie testerzy.pl: http://testerzy.pl/narzedzia-open-source/selenium-narzedzia-do-automatyzacji-testowania-dla-srednio-zaawansowanych

 

Materiały

Chcesz wiedzieć co się dzieje na EDU?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na biężąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.