Szkolenie "ISTQB Agile Tester"

Szkolenie certyfikowane

Szkolenie ISTQB Agile Tester to dodatek (add-on) do szkolenia ISTQB Poziomu Podstawowego. Na platformie EDU udostępniamy materiały elektroniczne do szkolenia prowadzonego przez trenera na żywo. Pomagają one przygotować się do szkolenia [etap PRZED], udziału w szkoleniu [etap W TRAKCIE] i późniejszego utrzymania wiedzy [etap PO]. Uczestnicy po szkoleniach w modelu blended wynoszą więcej wiedzy przydatnej w środowisku pracy.

Oddajemy w Wasze ręce zestaw rekomendowanych jak i opcjonalnych materiałów przydatnych zarówno w procesie uczenia się jak i późniejszego zdania egzaminu ISTQB Agile Tester.

W naszym modelu rekomendujemy zapoznanie się z Sylabusem oraz Słownikiem przed szkoleniem. Dzięki temu podczas szkolenia prowadzonego przez trenera może on skoncentrować się na praktycznym opisywaniu zawartości Sylabusa zamiast omawiać suchą teorię.

Wśród materiałów znajdują się trudne do znalezienia, lub niedostępne dla innych osób materiały szkoleniowe, które powodują, że uczestnicy przy odrobinie zaangażowania ze szkolenia mogą wyjść z wiedzą, którą uznają za bardzo przydatną i aplikowalną w środowisku pracy.

Po szkoleniu uczestnicy (jeśli wyrażą na to zgodę) będą powiadamiani o wszystkich zmianach w Sylabusie i Słowniku co pozwoli pielęgnować wiedzę w temacie szkolenia. Będziemy również z pewną częstotliwością zachęcać (nieinwazyjnymi komunikatami) do powrotu do materiału szkoleniowego i odświeżenia wiedzy zdobytej na kursie.

Materiały

Dla zalogowanych

Chcesz wiedzieć co się dzieje na EDU?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na biężąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.