Szkolenie "IBUQ Foundation Level"

Szkolenie certyfikowane

Jednym z głównych tematów szkolenia jest proces wytwarzania oprogramowania przyjaznego użytkownikowi w oparciu o Inżynierię Użyteczności. Jest oczywiste, że ergonomii nie tworzy się tylko w wybranych obszarach i nie jest ona weryfikowana tylko na końcu projektu, przy pomocy pytań do użytkowników. Aby zbudować użyteczny interfejs, musi istnieć pełna harmonia procesów, która obejmuje elementy od analizy wymagań, poprzez prototypowanie i specyfikację, do implementacji i oceny i na samym końcu również testowanie.

Podczas szkolenia IBUQ uzyskają Państwo wiedzę o ludzkim postrzeganiu rzeczywistości: percepcji, modelach umysłowych, zdolności do obsługi błędów oraz nauczą się technik niezbędnych do wytwarzania optymalnych interaktywnych systemów (np. style interakcji, metody modelowania, elementy dialogowe). W zakres szkolenia wchodzą również standardy i normy użyteczności, oraz przewodniki po stylach interfejsów. Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu na Certyfikowanego Profesjonalistę Inżynierii Użyteczności IBUQ.

Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu na Certyfikowanego Profesjonalistę Inżynierii Użyteczności IBUQ.

Kurs jest zgodny z planem nauczania dla Poziomu Podstawowego programu IBUQ.

Materiały

Dla wszystkich

Chcesz wiedzieć co się dzieje na EDU?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na biężąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.