Szkolenie "ISTQB® Advanced Level - Test Manager"

Szkolenie certyfikowane

Szkolenie przeznaczone jest dla kierowników testów (Test Manager) posiadających certyfikat ISTQB®/ISEB Poziomu Podstawowego (Foundation Level). Szkolenie wymaga doświadczenia zawodowego i wiedzy z zakresu zarządzania testami w organizacji.

 

Przygotowanie do egzaminu ISTQB® to merytoryczna baza, która otwiera drogę do uzyskania najbardziej rozpoznawalnego w świecie IT certyfikatu i kontynuacji wybranej ścieżki kariery.

 

Tematyka

  1. Introduction
  2. Testing Process
  3. Test Management
  4. Reviews
  5. Defect Management
  6. Improving the Testing Process
  7. Test Tools and Automation
  8. People Skills – Team Composition.

 

Umiejętności słuchaczy przed

Uczestnicy szkolenia planujący podejście do egzaminu ISTQB® Poziomu Zaawansowanego (Advanced) powinni posiadać certyfikat ISTQB® Certyfikowany Tester Poziomu Podstawowego (ISTQB® Certified Tester Foundation Level). Jest to warunek konieczny podejścia do egzaminu.

 

Umiejętności słuchaczy po szkoleniu

Szkolenie to zapewnia odpowiednie przygotowanie i umożliwia zdobycie certyfikatu ISTQB® Poziom Zaawansowany - Kierownik Testów (Certified Tester Advanced Level - Test Manager). W cenie szkolenia istnieje możliwość napisania egzaminu próbnego w formacie zbliżonym do egzaminu ISTQB®.

 

Metoda

Szkolenie jest teorią testowania oprogramowania, którą trener odnosi do praktyki uczestników szkolenia. Dzięki temu materiał jest dużo łatwiejszy w przyswojeniu. Prowadzący: jedynie praktycy o umiejętnościach mentorskich i coachingowych. Teoretyków brak.

Dodatkowo zapewniamy wsparcie trenera PRZED i PO szkoleniu.

 

Materiały

Raty PayU

Chcesz wiedzieć co się dzieje na EDU?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na bieżąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.